Technologie

Pískování

Je technologický postup opracování povrchu nejrůznějších, obvykle tvrdých, materiálů proudem jemných částic (abrazivní částice). Dnes se pískování používá ve strojírenství k závěrečnému čištění odlitku před povrchovou úpravou např. lakováním, protože dokonale odstraňuje stopy po obrábění a taky ve výtvarnictví a zejména v reklamě je pískování velice efektní a luxusní technika povrchové úpravy, kterou se značí lahve vína, sklenice, dárkové sklo, hrnky, půllitry, těžítka, zrcadla atd. Technologií tryskaní jemného písku přes šablonu s motivem lze dosáhnout zajímavých výsledků povrchu pískovaných reklamních předmětů. Pískovat lze i dekorační předměty vyrobené např. ze dřeva a keramiky 

Velkoformátový tisk 

Vhodný pro produkci fotek, plakátů, fototapet, bannerů, světelných poutačů, reklamních displejů, POP grafiky, podlahové a vozové grafiky, samolepek, etiket a mnoha dalších produktů. 

Řezací plotry SummaCut 

Jsou schopné velice přesně řezat dlouhé archy s garancí až na 8m. Umožňují dokonalé vedení v dlouhých linkách.Řez je velmi přesný a hladký v sebemenších detailech.

- Optický polohovací systém pro ořez

- Řezání skrz materiál Flexcut

- Rychlost řezání až 1.13m/s a nastavitelný přítlak od 0-400g

Velkoformátový laminátor 

Velkoformátový laminátor se vyznačuje moderním designem vysokou užitnou hodnotou a uživatelským komfortem. 

- Mechanicky odolné válce z materiálu EPDM
- Systém laminace z role na roli
- Kašírování na plastové a kovové desky do tloušťky 40mm
- Přesné vedení laminovacího a laminovaného materiálu na dvou     brzděných osách
- Navíjení podkladového papíru a laminovaného materiálu na           samostatných osách
  poháněných samostatnými motory
- Automatické nastavení přítlaku válců na různá média
- Nastavitelný podávací stůl
- Evropský výrobek, shoda s technickými normami CE a EMC

                   CNC Řezačka polystyrenu

Počítačem řízená řezačka polystyrénu Alfa Cutter T1250 vychází z dceřinné verze určené především do průmyslu Alfa Cutter T2100. 
Tento menší model (kompaktnější) je určený především do menších prostor a tam, kde stačí řezat polystyrén pouze z deskových formátů. Pracovní rozměr vychází z dostupných rozměrů deskových formátu, avšak stroj disponuje o něco většími rozměry pro pohodlnost a improvizaci.
Rozměry pracovní plochy jsou 700mm * 1300mm, kde šíře odporového drátu je 300mm. I přes kompaktní rozměry si tato verze řezačky zachovala delší odporový drát, tak, aby bylo možné řezat i více deskových polystyrénů pro duplicitu výroby a tím i zrychlení.